5-6 June 2018
naar boven

29

R. Hadi, 'Padi plant', signed l.r., canvas. 63 x 83 cm.

Richtprijs
€ 400-600
Hamerprijs: € 420

55

Six Balinese woodcarvings. H. 18 - 30 cm.

Richtprijs
€ 100-150
Hamerprijs: € 100

94

A box with more than 120 old batik patterns.

Richtprijs
€ 125-175
Hamerprijs: € 240

116

Ikat (Hinggi). Sumba. 250 x 170 cm.

Richtprijs
€ 200-250
Hamerprijs: € 150

118

Two silk songkets, Bali: 182 x 106 cm and 200 x 94 cm.

Richtprijs
€ 200-300
Hamerprijs: € 460

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.

@Zeeuwsveilingh

    twitter