107

Richtprijs € 1000-1500
Hamerprijs: € 1600

Vlaamse of Hollandse School(17e eeuw), ‘De graflegging van Christus’, niet gesigneerd, olieverf op koper. Afm. 52 x 38 cm. Kopie naar een olieverfschets van Peter Paul Rubens, Courtauld Gallery Londen. Geveild als toegeschreven aan Gabriël Metsu bij Mak Dordrecht op 7 juni 1966 (lot 59). Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt. Afm. 52 x 38 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=107

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.