108

Richtprijs € 2000-3000
Hamerprijs: € 40000

Europese School (ca. 1600), ‘Het Martelaarschap van Catharina van Alexandrië’, gemonogrammeerd l.o. (onder de voet), koper. Afm. 51 x 35 cm. Oude douanestempels verso en op lijst. Bij het RKD is dit werk te vinden bij documentatie over Hans Leu II, maar door voortschrijdend inzicht is deze toeschrijving vermoedelijk onjuist. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=108

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.