111

Richtprijs € 300-600
Hamerprijs: € 380

Navolger van Jan Jozefsz. van Goyen (17e eeuw), 'Winterlandschap aan de oever', niet gesigneerd, ovaal paneel. Afm. 39,5 x 54 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=111

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.