112

Richtprijs € 600-800

Jan David Geerling Grootveld (1821-1890) pendanten, 'Scène voor de stad Utrecht tijdens de 80-jarige oorlog' en 'Vrolijke scène bij een ruïne', gesigneerd l.o. en gedateerd '77, sepia en aquarel. Afm. 21 x 29 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=112

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.