112

Richtprijs € 3000-4000
Hamerprijs: € 6000

Franse School (18e eeuw), 'Treurende Aphrodite over haar stervende Adonis', niet gesigneerd, gedoubleerd. Afm. 98 x 139 cm. Provenance: gekocht in 1967 bij Kunsthandel Bies te Eindhoven.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=112

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.