113

Richtprijs € 500-600

Navolger van Philips Wouwerman (17e/18e eeuw), 'Militair kamp met rustende ruiters voor een markttent', niet gesigneerd, verso met tekst 'P. van Bloemen', paneel. Afm. 20,5 x 27 cm. Provenance: gekocht in een veilinghuis in Wenen in 1980.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=113

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.