115

Richtprijs € 8000-12000
Hamerprijs: € 12000

Hieronymus II Francken (1578-1623) toegeschreven aan, 'De heksenkeuken', niet gesigneerd, paneel. Afgebeeld in tentoonstellingscatalogus Museum Catharijneconvent Utrecht, 2016, Renilde Vervoort, blz. 79, nr. 56. Afm. 48,5 x 72,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=115

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.