117

Richtprijs € 600-800

Italiaanse School (17e eeuw), 'Maria op de maansikkel', niet gesigneerd, paneel. Afm. 16,5 x 13,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=117

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.