121

Richtprijs € 3000-4000

Anton Pieck (1895-1987) 'Hindeloopen', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 23 x 33,5 cm. Verso met certificaat Max Pieck.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=121

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.