121

Richtprijs € 300-600
Hamerprijs: € 950

Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669) 'De verloren zoon', gesigneerd en gedateerd 1636 m.o. in de plaat, ets, afdruk op velijn. Editie Veuve Jean, ca. 1860. Afm. 18,5 x 16 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=121

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.