130

Richtprijs € 200-400

G.B. Lawrance (19e eeuw) 'The centaur in chase', gedateerd: Sept. 25 1806, pen- en gewassen inkttekening. Afm. 15,5 x 21,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=130

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.