131

Richtprijs € 300-400
Hamerprijs: € 340

Adriaen van Ostade (1610-1685) 'Le Gourmet en compagnie', gesigneerd l.o., ets, afdruk ca. 1664. Afm. 22 x 26 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=131

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.