136

Richtprijs € 700-900
Hamerprijs: € 700

Willem Antonie van Deventer (1824-1893) 'Strand bij ondergaande zon', gesigneerd r.o., ca. 1850, aquarel. Afm. 35,5 x 52 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=136

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.