144

Richtprijs € 300-500

Hollandse School ca. 1900, 'Vrouw met mand', niet gesigneerd, board. Afm. 39 x 26 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=144

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.