151

Richtprijs € 700-1000
Hamerprijs: € 500

Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908) 'De kust van Renesse aan de Oosterschelde', gesigneerd en gedateerd 1908 l.o., verso met lakzegel van de kunstenaar 'PCD', paneel. Afm. 29 x 39 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=151

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.