159

Richtprijs € 100-150
Hamerprijs: € 170

Hollandse School (20e eeuw) 'Kersenbloesem', onduidelijk gesigneerd l.o., doek. Afm. 50 x 35 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=159

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.