169

Richtprijs € 1000-2000

Joannes Christoffel Vaarberg (1825-1871) 'Vissertjes', verso gesigneerd en gedateerd '50, paneel. Afm. 23 x 29,5 cm. Herkomst: Simonis & Buunk (jaren '90).

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=169

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.