172

Richtprijs € 400-500
Hamerprijs: € 700

Constant Troyon (1810-1865) 'Stier', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 24 x 34 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=172

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.