175

Richtprijs € 400-600

Bernardus Johannes Blommers (1845-1914) 'Stilleven met haringen', niet gesigneerd, doek. Verso met sticker: 41. 'Schilderij olieverf. Stilleven visch. geschilderd door mijn vader B.J. Blommers 1845-1914. Niet getekend. Sept 1931 Henriette Blommers'. Afm. 44 x 71 cm. Met dank aan het RKD.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=175

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.