177

Richtprijs € 500-700
Hamerprijs: € 500

Han van Meegeren (1889-1947) 'Diner op het schip', niet gesigneerd, krijttekening. Afm. 17 x 24 cm. Herkomst: tekening direct van de kunstenaar, naar de moeder van de eigenaar.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=177

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.