179

Richtprijs € 150-250
Hamerprijs: € 150

Han van Meegeren (1889-1947) 'Rokende man', niet gesigneerd, krijttekening. Afm. 24 x 17 cm. Herkomst: tekening direct van de kunstenaar, naar de moeder van de eigenaar.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=179

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.