185

Richtprijs € 3500-5000
Hamerprijs: € 4800

Emmanuel Vierin (1869-1954) 'Gezicht op Zoutelande', gesigneerd r.o. en gedateerd 1915, doek. Afm. 70 x 90 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=185

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.