186

Richtprijs € 500-700
Hamerprijs: € 1300

Jan de Jong (1863-1901) 'Achter de kerk in Veere', gesigneerd en gedateerd 1898 r.o., doek. Afm. 57 x 79 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=186

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.