190

Richtprijs € 175-250

Corneille (1922-2010) 'Vogels', gesigneerd en gedateerd 1981 r.o., genummerd 22/75, litho. Afm. 61,5 x 50 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=190

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.