194

Richtprijs € 175-250
Hamerprijs: € 175

Corneille (1922-2010) 'Vrouw op sofa met tijgers', gesigneerd en gedateerd 1987 r.o, litho. Afm. 41 x 57 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=194

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.