208

Richtprijs € 15000-20000

Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915) 'Oude Martine van Zoutelande', gemonogrammeerd en gedateerd 1914 m.r., doek. Afm. 38,5 x 33,5 cm. Tentoongesteld: Singer Museum Laren, Overzichtstentoonstelling Ferdinand Hart Nibbrig, 25 Augustus - 3 November 1996. Museum Marie Tak van Poortvliet te Domburg. ‘Zomers in Zoutelande’. Juni - November 1997. Literatuur: Verkoop Tentoonstelling van Schilderijen Domburg. Juli - Augustus. 1915. Nr. 20 Nlg. 175,--. Catalogus veiling Frederik Muller & Co. 2 Mei 1916 lot 88. Atelier F. Hart Nibbrig. Afgebeeld in ‘Zomers in Zoutelande’ Zeeuwse katernen, pag. 16 D. Colen, D. Willemstein. Ferdinand Hart Nibbrig 1866 - 1915. Ter gelegenheid van de tentoonstelling in Singer Museum, Laren. Afgebeeld pag. 94, nr 76.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=208

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.