209

Richtprijs € 600-800

Viacheslav Pavlovich Bychkov (1877-1954) 'Dorpsscène met figuren', gesigneerd l.o., mogelijk 1913, board. Met certificaat van Mw. A. Pobedinskaja, curator of Russian painting, The State Hermitage Museum. Afm. 14,5 x 21 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=209

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.