215

Richtprijs € 100-150

Hollandse School (20e eeuw), 'Portret man', onduidelijk gesigneerd, verm. F. Buyk, gedateerd 1914, pastel op board. Afm. ca. 100 x 70 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=215

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.