218

Richtprijs € 3000-5000

Thérèse Schwartze (1851-1918) 'Portret van Josine Biben - Ardesh', niet gesigneerd, doek. Het portret is paginagroot afgebeeld in de tentoonstellingscatalogus van Museum van Loon en Museum de Fundatie die in 2011 werd uitgegeven. Tevens in het boek 'Thérèse Schwartze, de Nederlandse fine fleur geportretteerd', uitgeverij Waanders, pag. 61. Afm. 82 x 61 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=218

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.