220

Richtprijs € 800-1000
Hamerprijs: € 750

Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Musicerende clowns', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 24 x 18 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=220

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.