222

Richtprijs € 300-500

Adrien Wulffaert (1804-1873) 'Heureuse mère' (Blijde moeder), gemonogrammeerd 'A.W.' l.o., paneel. Afm. 29 x 23 cm. Etiket verso.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=222

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.