224

Richtprijs € 5000-7000
Hamerprijs: € 4500

Jan Weissenbruch (1822-1880) 'Op de brug bij de Lekpoort te Culemborg', gesigneerd r.o., doek. Afm. 28 x 37 cm. Van deze voorstelling is een litho door de kunstenaar afgebeeld in het boek 'Jan Weissenburch', uitgave in samenwerking met Teylers Museum, Haarlem, pag. 71 en in de tentoonstellingscatalogus Teylers Museum, Haarlem 2016.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=224

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.