227

Richtprijs € 125-175
Hamerprijs: € 100

Een aardewerk botervloot met deksel, in de stijl van Delfts aardewerk, met decor van riviergezicht met bootjes. Gemerkt AP. Frankrijk, 19e eeuw. H. 9 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=227

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.