228

Richtprijs € 300-500

Jan Willem den Hartog (20e eeuw) (0-) 'Landschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 30 x 40 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=228

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.