230

Richtprijs € 1500-2000
Hamerprijs: € 1600

Johannes Warnardus Bilders (1811-1890) 'Heuvellandschap met figuren' en 'Berglandschap met figuren aan de rivier', gesigneerd l.o., pendanten op paneel. Afm. 28 x 34 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=230

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.