233

Richtprijs € 800-1200

Henri Le Fauconnier (1881-1946) ‘Bloemstilleven’, gemonogrammeerd, ca. 1920, aquarel. Afm. 104,5 x 74 cm. Bruikleen Museum Kranenburgh, Bergen NH, 2005.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=233

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.