234

Richtprijs € 300-500
Hamerprijs: € 440

Paar platelen schenkkannen met polychroom decor van bloemen en vlinders. Gemerkt CW NB C Faience de Purmerende Hollande Dec 1009 Weduwe Brantjes. Ca. 1900. H. 18 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=234

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.