235

Richtprijs € 400-600
Hamerprijs: € 400

Heribert Potuznik (1910-1984) 'Dorp aan een berghelling', gesigneerd r.o. en gedateerd 18.06.1974 l.o., krijttekening. Afm. 34 x 45 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=235

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.