239

Richtprijs € 600-800
Hamerprijs: € 1200

Willem Maris (1844-1910) 'Koeien bij de sloot', gesigneerd l.o., doek. Afm. 45 x 62,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=239

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.