244

Richtprijs € 1800-2000
Hamerprijs: € 1750

Johanna Catharina 'Maria' van Nieuwenhoven (1884-1940) 'Veldboeket', gesigneerd l.o., linnen. Afm. 70 x 51,5 cm. Verso atelierstempels. Herkomst: Simonis & Buunk (jaren '90).

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=244

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.