247

Richtprijs € 1000-1250

Europese School (19e eeuw), 'Dode haas', gesigneerd PY en gedateerd 1893 r.o., doek. Afm. 110 x 41,5 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=247

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.