248

Richtprijs € 3500-4000

Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Heuvelland met wandelaar', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30,5 x 26 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=248

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.