249

Richtprijs € 1000-1500
Hamerprijs: € 1600

Bruce Thurmann (1948-) Vierluik, parafrase op het portret door Diego Vélasquez van de Infanta Marie-Thérèse van Spanje, de latere vrouw van Lodewijk XIV. Verso gesigneerd en elk onderdeel gedateerd dec 83 en sept, oct, nov 84. Met tekst fait au Louvre. Doek. Afm. 144 x 123,5 cm. Het betreft hier vier schilderijen in één lijst. Het originele portret in coll. Metropolitan Museum of Art New York. Exposeerde in o.a. De Kikkerberg (1983).

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=249

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.