251

Richtprijs € 500-1000
Hamerprijs: € 450

Diverse relikwieën in houders: 1) een lijst met drie filigrain zilveren houders. Rusland, 18/19e eeuw. 2) een deels vergulde zilveren kerkmonstrans met relikwie. 3) een houten opengewerkte crucifix met daarin negen antieke relikwieën. 19e eeuw. De relikwieën zouden betrekking hebben op de martelaren van Gorkum. 4) een kleine vergulde messing houder met relikwie.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=251

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.