253

Richtprijs € 2500-3500
Hamerprijs: € 2900

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Westkapelse dijkwerker', gesigneerd en gedateerd 1934 l.o., papier. Afm. 66,5 x 59,5 cm

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=253

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.