256

Richtprijs € 1000-1500

Bernard Buffet (1928-1999) 'Veere, l'Hotel de Ville', gesigneerd r.o. en genummerd E.A. IV/XXX l.o., kleurenlitho. Afm. 76 x 58 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=256

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.