256

Richtprijs € 3000-5000
Hamerprijs: € 3000

Maurits Cornelis Escher (1898-1972), 'Ontmoeting', niet gesigneerd, litho, proefdruk, Bool 331. Gedateerd V - '44. Afm. 34,2 x 46,4 cm. Verso: brief uit 1984 met o.a. de tekst: 'Accordingly, I am sending you an example of ONTMOETING, an unsigned printer's proof in good condition, printed well, and with large margins, with my compliments.'

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=256

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.