261

Richtprijs € 500-700
Hamerprijs: € 950

Reinier Sybrand Bakels (1873-1956) 'Campveersche Toren, Veere', gesigneerd l.o. en gedateerd 3-7-'36, doek. Afm. 41 x 61 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=261

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.