263

Richtprijs € 2000-3000
Hamerprijs: € 5500

Maurits Cornelis Escher (1898-1972), ontwerpschets voor 'Ruiter', Bool 342. Potloodtekening op een rastergetekende ondergrond. Afm. 11,2 x 9,2 cm. Brief uit 1981 met enige achtergrondinformatie over dit kavel ter inzage.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=263

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.