265

Richtprijs € 6000-8000

Een notenhouten staand horloge met 8-daags uurwerk met maan-en datumaanduiding, ca. 1710. Gesigneerd Barant Walis. Amsterdam. H. 215 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=265

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.