266

Richtprijs € 600-800

Een bronzen en gedeeltelijk vuurvergulde vaaspendule. De vier hoeken en top met dennenappels. Het brons met patina. Frankrijk, Empire 1800. Met toegevoegde glazen stolp. H. pendule 38 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=266

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.