267

Richtprijs € 150-250
Hamerprijs: € 50

Johannes Akkeringa (1861-1942) 'Een dubbel zelfportret', niet gesigneerd, potloodtekening. Toegevoegd een tweezijdige potloodtekening van een meisje met een pop, gesigneerd r.o. Afm. 23 x 18 cm. en 20,5 x 17,5 cm. Herkomst via atelier zuster Akkeringa naar huidige particuliere eigenaar.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=267

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.